Cookie beleid VV Oosterhout

De website van VV Oosterhout is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Overzicht uittoernooien

In onderstaand overzicht kun je zien welke uittoernooien er in de komende maanden worden georganiseerd. Je kan jouw team aanmelden voor het toernooi door naar het emailadres te mailen dat bij het desbetreffende toernooi is opgenomen.

Graag via toernooi@vvoosterhout doorgeven als je jouw team hebt opgegeven voor een toernooi. Voor vragen zijn wij ook via dit emailadres te bereiken.

Voor de O8 t/m O12 wordt op 15 juni bij VV Oosterhout het "Unica Eerst Eten Jeugdtoernooi" georganiseerd. Deze teams kunnen zich aanmelden via toernooi@vvoosterhout.nl.

Toernooidatum Toernooi Leeftijdscategorie Voetbalvereniging Adres Contact via
31 mei 2024


1 juni 2024




2 juni 2024




7 juni 2024


8 juni 2024




9 Juni 2024
Fc Kerkrade-West 18.00 - 22.30 uur
JO16/JO17    
   
9.00 - 13.00 uur
JO12
13.30 - 19.00 uur
JO14/JO15
 
9.00 - 13.00 uur
JO10
13.30 - 18.00 uur
JO11
 
18.00 - 22.30 uur
JO18/JO19    
 
9.00 - 13.00 uur
JO8
13.30 - 19.00 uur
JO9
 
9.00 - 12.00 uur
JO6/JO7
12.30 - 18.00 uur
JO13 
Fc Kerkrade-West Kerkrade jeugdtoernooi@fckw.nl

 

8 juni 2024 NSVV Pannenkoekentoernooi JO7 /m JO10  VV NSVV Numansdorp toernooi@vvnsvv.nl

 

1 juni 2024




2 juni 2024




8 juni 2024




15 juni 2024
Ad van Ham jeugdtoernooi JO9 alle klassen
JO10 alle klassen
JO14 3e en 4e klasse
JO15 3e en 4e klasse

MO11 2e klasse
MO13 2e klasse (11 vs 11)
MO15 1e en 2e klasse (11 vs 11)
MO17 (hoofdklasse divisie)

JO7 alle klassen
JO8 alle klassen
JO11 alle klassen
JO15 Hoofd en 1e klasse

JO13 3e, 4e en 5e klasse
JO13 Hoofd, 1e en 2e klasse
BSV Boeimeer Breda toernooi@boeimeer.nl

 

9 mei 2024

8 juni 2024
ZVV Pelikaan jeugdtoernooi

JO13 tm JO16

JO7 t/m JO12
RKVV Wilhelmina s-Hertogenbosch hemelvaarttoernooi@rkvvwilhelmina.nl

jeudgtoernooien@rkvvwilhelmina.nl

 

1 juni 2023 Beek-Vooruit JO8 1e t/m 4e klasse Beek-Vooruit Prinsenbeek toernooi@beekvooruit.nl
    JO9 1e t/m 4e klasse      
    JO10 1e t/m 4e klasse      
    JO11 Hoofdklasse      
    JO11 2e t/m 4e klasse      
    JO12 3e en 4e klasse      
    MO12 2e klasse      

 

31 mei 2024



1 juni 2024







2 juni 2024


V.V. Rijsbergen MO13
MO15
MO17

JO7
JO8
JO9
MO9
JO10
JO11
MO11

JO13
JO14
JO15
V.V. Rijsbergen Rijsbergen jeugdtoernooi@vvrijsbergen.nl

 

8 juni 2024










9 juni 2024
Piet Koevoets jeugdtoernooi JO13-1 1e/2e klasse
JO13-2 4e klasse
JO13-3 4e klasse
JO13-4 4e klasse
JO14-1 1e/2e klasse
JO14-2 4e klasse
JO15-1 3e klasse
JO15-2 4e klasse
JO16-1 1e/2e klasse
JO17-1 3e klasse

JO7 alle klassen
JO 8-1 4e klasse
JO 8-2 4e klasse
JO9-1 4e klasse
JO9-2 4e klasse
JO9-3 4e klasse
JO9-4 4e klasse
JO11-1 4e klasse
JO11-2 4e klasse
JO11-3 4e klasse
JO11-4 4e klasse
JO11-5 4e klasse
MO11-1 2e klasse
V.V. DSE Etten-Leur toernooi@vvdse.nl 

 

8 juni 2024


9 juni 2024


15 juni 2024

16 juni 2024
Dylan Kors – Parkstad Limburg Cup (internationaal) JO11
JO12

JO14
JO15

JO13

JO7
JO8
JO9
JO10
FC Landgraaf Landgraaf toernooien@fclandgraaf.nl

 

1 juni 2024






8 juni 2024





9 juni 2024

15 juni 2024
U N I T A S  ' 3 0  JO8 1e t/m 4e klasse Zuid 1

JO11 3e en 4e  klasse Zuid 1
MO13 11x11-teams 1e en 2e klasse Zuid 1
MO11 2e klasse Zuid 1
JO12 3e en 4e klasse Zuid 1

JO9  2e t/m 4e klasse Zuid 1
JO13 2e, 3e, 4e klasse Zuid 1
JO9 Hoofd- t/m 2e klasse Zuid 1
JO10 Hoofd- t/m 2e klasse Zuid 1
JO12 Hoofd t/m 2e klasse Zuid 1

JO7-pupillen (4x4)

JO10 3e en 4e klasse Zuid 1
JO11 hoofd t/m 3e klasse Zuid 1
Unitas'30 Etten-Leur toernooi@unitas30.nl
22 juni 2024   JO13 2e, 3e en 4e divisie      

 

2 juni 2023 SV Lierop O9 hoofd en 3e klasse S.V. Lierop Lierop toernooien@svlierop.nl
    O10 4e klasse      
7 juni 2023   O17 1e klasse      
           
8 juni 2023   O13 1e en 4e klasse      
           
9 juni 2023   O7 1e klasse      
    O11 4e klasse      

 

15 juni 2023 MOC'17 meidentoernooi Middag:
MO15
MO17
MO20
MOC'17  Bergen op zoom toernooi@moc17.nl
    Ochtend:
JO9
JO11
JO13
     

 

1 april 2024  VVGZ Stichting Ferenc jeugdtoernooien JO9-1 hoofdklasse VVGZ Zwijndrecht toernooien@vvgz.nl
    JO9-2 4e klasse      
    JO8-1 1e klasse      
    JO8-2 3e klasse      
    JO10-1 hoofdklasse      
    JO10-2 2e klasse      
    JO10-3 3e klasse      
    JO15-1 hoofdklasse      
    JO14-1 3e klasse      
    JO13-1 hoofdklasse      
           
9 mei 2024    MO13-1 2e klasse      
    JO11-1 hoofdklasse      
    JO11-2 3e klasse      
    JO13-2 4e klasse      
    JO7/mini’s      





Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!