Scheidsrechters

Binnen VV Oosterhouters hebben we (gelukkig) een groep met vaste scheidsrechters voor de junioren en senioren. 
Zij gebruiken de wedstrijdzaken app voor alle registraties rondom de wedstrijden.  Een handleiding speciaal voor scheidsrechters vind je hier

De wedstrijden bij de junioren en senioren worden door de commissie planning en medegebruik ingeroosterd.
Voor de scheidsrechters neemt Sacha Berkhof deze taak voor zijn rekening. Voor vragen is hij te bereiken via wedstrijden@vvoosterhout.nl.

Ben je zelf speler bij de junioren en heeft je teamleider je gevraagd om te zeggen welke wedstrijd je wilt fluiten, zorg dan hieronder dat het vinkje met wedstrijden zonder scheidsrechter ook aangevinkt is. Je kunt dan kijken voor welke wedstrijd er nog iemand nodig is.  

Bij de jongste pupillen(J08/J09)wordt niet gewerkt met scheidsrechters gewerkt met wedstrijdbegeleider.  Wat een begeleider bij de JO8 en J09 moet doen lees je in dit handige documentje.

Indien het onverhoopt niet gelukt is om voor een wedstrijd een scheidsrechter in te plannen, wordt de leider/trainer van het betreffende team op de hoogte gesteld. Het team is dan zelf verantwoordelijk voor het aanstellen van een scheidsrechter uit eigen gelederen(senioren) cq ouders(jeugd) voor de wedstrijd. 

Sorteer op:
Datum Scheidsrechter Thuis Uit Info
01 okt 14:00 TSC 18+1 VV Oosterhout 18+1
02 okt 14:30 M. K. S. Lopes Real Lunet 1 (zon) VV Oosterhout 1 (zon)
30 sep 20:00 VV Oosterhout 45+1 VCW 45+1
30 sep 21:30 VV Oosterhout 45+1 Madese Boys 45+1
30 sep 19:30 Irene'58 45+1 VV Oosterhout 45+1
30 sep 21:00 HZ'75 45+1 VV Oosterhout 45+1
02 okt 11:00 TSV Gudok 2 (zon) VV Oosterhout 2 (zon)
01 okt 14:30 VV Oosterhout 2 PCP 2
02 okt 11:00 A.A.W.J. Loonen VV Oosterhout 3 (zon) DIA 4 (zon)
01 okt 15:00 Olympia'60 4 VV Oosterhout 3
02 okt 11:00 M. van Eeken VV Oosterhout 5 (zon) Chaam 3 (zon)
01 okt 14:00 Dongen JO19-2 VV Oosterhout JO19-1
01 okt 12:30 M. van Eeken VV Oosterhout JO17-1 DESK JO17-2
01 okt 12:00 J. Frauenfelder Unitas'30 JO15-2 VV Oosterhout JO15-1
01 okt 10:30 P.W.N. Schouwenaars VV Oosterhout JO15-2 JEKA JO15-9
01 okt 10:00 LRC JO14-1 VV Oosterhout JO14-1
01 okt 09:00 Drechtstreek JO14-3 VV Oosterhout JO14-2
01 okt 08:30 J.R Cleopa VV Oosterhout JO13-1 JEKA JO13-3
01 okt 08:30 VV Oosterhout JO13-2 Irene'58 JO13-1
01 okt 08:30 F. Landsman VV Oosterhout JO12-1 SSC'55 JO12-1
01 okt 08:30 TSC JO12-3 VV Oosterhout JO12-2
01 okt 10:30 G. Keetbaas VV Oosterhout JO11-1 Dubbeldam JO11-1
01 okt 08:30 VV Oosterhout JO11-2 RFC JO11-2
01 okt 08:45 RFC JO11-3JM VV Oosterhout JO11-3
01 okt 08:30 SSC'55 JO10-1 VV Oosterhout JO10-1
01 okt 08:30 B. Bielars VV Oosterhout JO10-2 Raamsdonk JO10-1
01 okt 09:15 SCO JO10-3 VV Oosterhout JO10-3
01 okt 09:30 VVGZ JO9-1 VV Oosterhout JO9-1
01 okt 09:00 DIA JO9-2 VV Oosterhout JO9-2JM
01 okt 11:00 Anoniem VV Oosterhout JO9-3 VCW JO9-1
01 okt 10:30 D. Doolaege VV Oosterhout JO9-4 Raamsdonk JO9-1
01 okt 08:30 Rijen JO8-1 VV Oosterhout JO8-1
01 okt 11:00 K. Bielars VV Oosterhout JO8-2 RFC JO8-1
01 okt 08:30 Beek Vooruit JO8-5 VV Oosterhout JO8-3
01 okt 09:30 VV Oosterhout JO7-1 VV Oosterhout Training
01 okt 10:30 Bjorn van der Louw VV Oosterhout SCO / VVO MO15-1 Victoria'03 MO15-1
01 okt 14:30 Erik Meijwaard VV Oosterhout VR1 SC Emma VR1
01 okt 12:30 VV Oosterhout VVO / SCO MO17-1 Neerlandia'31 MO17-1
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!