22 februari 2012 11:00
Zie de lees meer voor een verslag van een onlangs gespeelde vriendschappelijke wedstrijd van de D1
Jawel seizoen voorjaar 2012 is een feit. Dus moest Oosterhout D1 maar eens een vriendschappelijke partij gaan voetballen. Na degradatie van de derde naar de vierde klasse zou de wedstrijd tegen Right ´oh D1 zijn. Maar aangekomen in Geertruidenberg bleek het de D2 te zijn. Jammer want Right ´oh D1 staat in de oude poule van Oosterhout D1. Dit zou dus een betere opwarmer zijn geweest. Gezien de enorme verbetering van eind 2011 hadden ze misschien beter derde klasse kunnen blijven spelen. Dit zal hopelijk in seizoen 2012 duidelijk worden.
Terwijl de ochtend rustig was verlopen begon de wedstrijd met veel regen, heel veel regen. Zoveel regen dat een van de nieuwe jassen van een begeleider door ging lekken, terwijl de overige vier kurkdroog bleven. Ja u hoort het goed vijf begeleiders van VV Oosterhout aanwezig tijdens deze wedstrijd met hun nieuwe jas aan. Door middel van sponsoring is het mogelijk gemaakt om leiders en trainers deze winter niet in de kou te laten staan. Langs deze weg onze dank dat ook wij representatief en dus goed voor de dag kunnen komen bij wedstrijden. Daarentegen waren de spelers tot op hun huid toe nat. Maar dat hield ze niet tegen om een perfecte wedstrijd te spelen en het ene naar het andere doelpunt viel in de goal van de tegenstander. Een aantal door onze nieuwe speler Dion. Een ouderwets afstandsschot door Wesley. Een aantal door Abdelaziz, onze topscoorder 2011 en als laatste een aantal door Anass, die eigenlijk om een transfer had gevraagd. Dan nog een aantal prachtige reddingen van onze keeper Jesse. Niet te vergeten alle overige spelers Mehmet, Nusret, Suheil, Mert, Max, Issam, Joey, Mohammed, Anthony en Suheil die voortreffelijk voetbalde en goed op positie bleven staan. En dit alles onder toeziend oog van de nieuwe trainer Maaik. Voeg daar nog de enthousiaste leiders Hans, John, Peter en een aantal ouders aan toe en je hebt een gezellige middag onder de hoogspanningskabels van
Geertruidenberg.
O ja voor ik het vergeet een uitslag van 2-8 is een goede start. Volgende wedstrijd Oosterhout D1 – Advendo D2, 28 januari 2012 om 10.30 uur is tevens het begin van de competitie. Kom eens langs bij een thuiswedstrijd van Oosterhout D1 op Sportpark Heihoef aan de Vijfeikenweg 5 te Oosterhout.